En Güzel Masalar İçin...
Schön Mutfak Logo
MENÜ
seyfettin yıldırım

"Aile Geleneği"

Firmamız 1963 Yılında SEYFETTİN YILDIRIM tarafından “ALMANYA / DÜSSELDORF ” kentinde polisaj mutfak eşyaları parlatma atölyesi olarak kurulmuştur. Daha sonra baba mesleği olarak oğlu METİN HALİT YILDIRIM babasının rahmeti sonrası 2007 yılında Bayrampaşa / İSTANBUL da ‘DOĞRULUK POLİSAJ Madeni EŞYA SAN ‘ ünvanı olarak üretimine devam ettirmiştir.

Firmamız, 2020 yılında sermaye artırımına giderek ,oğulları ile büyümeye karar verip , SCHÖN MUTFAK GEREÇLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ ünvanı ile ” SCHÖN ” marka tescili ile üretimine devam etmiştir.

“ÇATAL KAŞIK BIÇAK GRUBU” kategorisinde en yeni, en iyi, en sağlam ürünü üretme hedefini ilke edinen firmamız, teknolojinin getirdiği avantajlardan da yararlanılarak üretim hacmini yukarılara taşımış, 60 yıllık tecrübeyi mutfaklarınıza hizmetinize sunmuştur.Bundan sonraki yıllarda başta kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini 1. Sırada tutup hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, çatal kaşık ve bıçak kültürünü, Türkiye'nin yanı sıra tüm dünya mutfaklarıyla buluşturup, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmaktır.

Misyonumuz

Geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak misyonumuzdur.

0%